Onze diensten
Van de Ridder Makelaars helpt u graag verder met:
» De verkoop van uw woning
» De aankoop van uw nieuwe woning
» De juiste taxatie van uw woning
» De hypotheek die bij u past
Een kleine greep uit onze referenties
Bedankt voor de verkoop!
Van de Ridder makelaars heeft een doortastende rol gespeeld bij zowel de aankoop van ons nieuwe huis als bij de verkoop van ons oude huis.
Bedankt!
Via deze weg willen wij makelaar Menno Adema van Van de Ridder Makelaars hartelijk bedanken voor de inspanningen die ervoor gezorgd hebben dat ons appartement binnen 2 weken verkocht was!
Centraal en bekend in het dorp!
Van de Ridder Makelaars bedankt voor de prima verlopen verkoop. De snelle verkoop en de juiste strategie maakte dat mijn woning met een paar weken was verkocht. Ik ben erg tevreden, dank jullie wel. Met vriendelijke groet, Mevrouw Van de Water
Lees verderMet 3 maanden verkocht
Nadat we eerst ruim 6 maanden de woning te koop hadden staan bij een collega makelaar, kozen we voor de regionaal goed bekend staande makelaar Van de Ridder.
Lees verder



